O nas

biuro projektów drogowych dasco
DASCO to grupa specjalistów z dziedziny komputerowego wspomagania projektowania. Specjalizujemy się w szeroko rozumianej infrastrukturze transportowej ale w swoim gronie mamy także profesjonalistów z dziedziny architektury i konstrukcji budowlanych.

Doradzamy jak wykorzystując najnowocześniejsze oprogramowania poprawić dokładność projektów przy jednoczesnym wzroście wydajności i efektywności pracy.

Szkolimy kadrę inżynierską biur projektowych, firm wykonawczych i geodezyjnych w zakresie obsługi oprogramowania Microstation, InRoads, PowerCivil Bentley Rail Track oraz Autocad. Jako pierwsi w Polsce prowadzimy szkolenia z wykorzystania OpenRoads – technologii wspólnej dla InRoads, MX oraz GEOPAK. Wdrażamy standardy CAD, zapewniamy wsparcie techniczne i konsultacje dotyczące oprogramowania do projektowania.

Pomagamy usprawnić procesy projektowe w oparciu o najlepsze sprawdzone standardy międzynarodowe. Zapewniamy wparcie w procesie wdrażania polityki BIM, zarówno dla Zamawiającego jak i Wykonawcy dokumentacji.

Zapraszamy do współpracy.