dasco - blog

Tutorial 4: Tworzenie Komórki Civil zjazdu

video-tutorial-icon-green.jpg

W kolejnym video-tutorialu prezentujemy tworzenie Komórki Civil (Civil Cell) zjazdu. Na tym przykładzie zademonstrujemy możliwośic, jakie daje technologia OpenRoads firmy Bentley Systems.Zastosowanie Komórek Civil jest bardzo szerokie, sprawdzą się do modelowania powtarzalnych obiektów o dowolnym stopniu skomplikowania.

Nowe filmy na naszym kanale YouTube

Dasco YouTube

Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Publikujemy tam filmy prezentujące możliwości technologii OpenRoads firmy Bentely Systems.

W krótkich filmach pokazujemy jak szybko i efektywnie wdrożyć nowe narzędzia do projektowania. Teraz modelowanie 3D jest dostępne dla każdego. Chcesz zwiększyć wydajność i poprawić dokładność projektów? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy na szkolenia oraz konsultacje.

Pierwsze w Polsce szkolenie z OpenRoads Technology!

prowadzenie szkoleń z MicroStationMamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze w Polsce szkolenia z zakresu OpenRoads Technology.

OpenRoads to technologia firmy Bentley Systems wyznaczjąca nowe standardy w projektowaniu dróg. OpenRoads to narzędzia wspolne dla takich programów jak InRoads, MXROAD, GEOPAK. Na szkoleniach przekonacie się Państwo jak łatwo można tworzyć dokładne modele 3D projektowanych dróg, na czym polega wizualizacja projektu w czasie rzeczywistym, w jaki sposób Civil Cells przyspieszą projektowanie i wiele więcej.


Chcesz poznać możliwości nowej technologii OpenRoads i zacząć wykorzystywać jej zaawansowane narzędzia jako pierwszy w Polsce? Skontaktuj się nami! Szkolenia zaplanowane są na drugą połowę września i odbywać się będą w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Na życzenie możemy również zoorganizować szkolenie i prezentację w Pańśtwa firmie.

Zapraszamy również do obejrzenia serii prezentacji OpenRoads Technology na naszym kanale YouTube.

OpenRoads Technology na naszym kanale YouTube

Dasco YouTube

OpenRoads to technologia wspólna dla drogowego oprogramowania firmy Bentley Systems: InRoads, MX, GEOPAK, PowerCivil.

Na naszym kanale YouTube prezentujemy możliwości tej nowej technologii. Pokażemy jak szybko i efektywnie wdrożyć nowe narzędzia do projektowania. Teraz modelowanie 3D jest dostępne dla każdego. Chcesz zwiększyć wydajność i poprawić dokładność projektów? Skontaktuj się z nami.

Tutorial 3: Wykorzystanie punktów COGO do opisywania wpustów i zjazdów na profilu podłużnym

video-tutorial-icon-green.jpg

W kolejnym z serii video-tutorialu prezentujemy metodę opisywania elementów projektu na profilu podłużnym z wykorzystaniem punktów COGO. Pokażemy jak w szybki sposób opisać na profilu takie elementy jak zjazdy i wpusty.

Tutorial 2: Modelowanie zjazdu na skosie zatoki autobusowej

video-tutorial-icon-green.jpg

W kolejnym video-tutorialu prezentujemy modelowanie zjazdu indywidualnego w przekroju ulicznym, zlokalizowanego na skosie wyjazdowym zatoki autobusowej. Na tym przykładzie zademonstrujemy wiele ciekawych możliwości aplikacji PowerCivil for Poland. Pokażemy jak nieszablonowo można wykorzystywać podstawowe funkcje programu.

Narzędzia do wizualizacji drogowej w MicroStation v8i SS3

Wizualizacja w MicroStation v8i SS3

Przez ostatnie kilka dni mieliśmy możliwość testowania wersji Beta MicroStation v8i SelectSeries 3, którego komercyjne wydanie nastąpi już wkrótce. Przedstawiamy najciekawsze dla drogowców narzędzia.

Tutorial 1: Pochylenie poprzeczne pobocza na łuku

video-tutorial-icon-green.jpg

Tym wpisem inaugurujemy serię video-tutoriali, w których będziemy prezentować praktyczne wykorzystanie aplikacji PowerCivil for Poland. Przedstawiony pierwszy video-tutorial obejmuje tematykę związaną z definiowaniem pochylenia poprzecznego pobocza na zewnątrz łuku poziomego na drogach klasy GP i niższej.

Web Map Service w MicroStation - źródło danych o terenie

Web Map Service

Wykorzystanie ogólnodostępnych danych o terenie udostępnianych za pomocą standardu WMS w MicroStation pozwala wzbogacić znacząco treść mapy zasadniczej. Bez żadnych opłat możemy w środowisku MicroStation podczytać mapy rastrowe udostępniane on-line przedstawiające różne treści od map topograficznych po ortofotomapy.

Subskrybuje zawartość